Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2010, 21:58   #33
Rykoszet
Banned
 
Reputacja: 1 Rykoszet nie jest za bardzo znany
Madame Web znów odezwała się za pośrednictwem telepatii.
'Nie jestem w stanie powiedzieć kto jest ojcem, ale z pewnością jest to Wade Wilson lub Thanos. Dziewczynka wychowywała się w kilku różnych wymiarach. W większości w takich które nie mają żadnych super-bohaterów, a co za tym idzie żadnych super-złoczyńców. Światy te owszem czasem miały drobne konflikty, ale nie na tyle by Justine była zagrożona. Uczyła się bronić samą siebie i wykorzystywać swoje zdolności. Goblin musiał użyć naprawdę potężnych czarów by ją uwięzić.
Tyle wiem na pewno. Wiem jeszcze tylko że wygląda inaczej niż każdy z was ją sobie wyobraża. Na pewno gdy ją spotkacie rozpoznacie ją.
Na razie muszę zerwać z wami kontakt. Będziecie bezpieczniejsi.

Umilkła, a tymczasem trzech Spier-manów dotarło na 34 ulicę, na przeciwko Empire State Building. Budynek na którym się zatrzymali dachem sięgał zaledwie do dziesiątego piętra kolosa. Wszystkie dziw były obstawione przynajmniej czterema dryblasami uzbrojonymi w karabiny różnego kalibru i rodzaju. Wszyscy byli ubrani w tradycyjnie czarne garnitury, międzynarodowy znak rozpoznawczy dla ochroniarzy.
Na razie trójka bohaterów nie została zauważona.
 
Rykoszet jest offline