Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2010, 13:16   #79
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Pytanie. Czy po zdjęciu astropatów, występują jeszcze jakieś oznaki agresji u nas lub u załogi? Jeśli nie to koniecznie trzeba zbadać stację, a przynajmniej poszukać jeszcze jakichś żywych. Chyba, że to zrobiliśmy i dlatego piszesz, że nie ma śladu po najemnikach.
Pytanie dwa. czy mój Flip i Flap przeżyli? Mam nadzieję, że tak, bo mam plany wobec nich

Odnośnie wiedzy poszczególnych postaci, postaci to tu muszę napisać, że Max nie zawsze będzie chciał się dzielić wszystkim dosłownie, tz. Czasem może przekazać swoją wiedzę, ale jak wiemy można powiedzieć i powiedzieć. Właściwie każdą informacje da się przekazać na co najmniej dwa sposoby i moja postać jako tak, która dąży do władzy będzie czasem przekazywać wiedzę na inny sposób, tak który powinien wedle jej uznania sprawić, aby ktoś wyszedł na głupka, a on na bohatera. Ja jako gracz będę czasem pisał tak, aby informacje Maxa czasem sprawiły kłopoty właśnie jemu, aby ubarwić postać i dać jej humoru.

Także, jeśli chodzi o moją postać to info może być podawane w poście ogólnym, ale prosiłbym przed wykorzystaniem zapytać mnie na gg/maila jak Max to przekaże. Gwarantuje, że w 12h nadejdzie odpowiedz, a jeśli nie to znaczy, że przekazuje dokładnie.
 
deMaus jest offline