Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2010, 21:17   #13
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gwozdzik Zobacz post
Jak teraz???
Tak średnio. Jakby tego było więcej to by mi się nie chciało przeczytać, w sumie to powód, dla którego nie czytam sesji RPG z przydługimi wiadomościami. Ja to tak od strony fabuły:

Opis Drzewołaza drętwy i nachalny, przerób to jakoś na coś bardziej... no nie wiem, delikatniejszego. Niech twój bohater opisz też odczucia innych zmysłów co do tego mutanciaka.

Dialog drętwy - sam się kiedyś zirytowałem jak jedna łajza mi tak napisała, a tamten mój był mniej drętwy niż ten tutaj. No chyba, że ten mutanciak pracuje w serwisie informacyjnym, a główny bohater siedzi przed telewizorem z rozdziawioną japą i kupuje to wszystko.

Squis? Serio? Pomyśl nad czymś oryginalniejszym i bardziej słowiańskim.

O tych wszystkich innych rzeczach pewnie już napisali ci wyżej, ale nic nie widnieje na tatuażu. Na ręku miał wytatuowanego węża; tatuaż był wizerunkiem węża. Tatuaż jak obraz.
 
Anonim jest offline