Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2010, 21:10   #82
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
-Ekhem...- arcymag odchrząknął ostentacyjnie robiąc to w godny złotego elfa sposób.
-Chyba się nie zrozumieliśmy. To, że daję wam te medaliony to jest akt zaufania z naszej strony. Nie mam żadnej pewności, co zrobicie a wasze "przyrzekam" nic mi nie daje. Zatem macie do wyboru. Przyjąć te medaliony i zgodzić się na moje warunki, lub pozostać tutaj -jeśli oczywiście Elenis na to przystanie-.- arcymag zrobił krok w tył i wejrzał na starą znajomą, która była dowódczynią strażnicy.
-Niech twoi znajomi zastanowią się i zdecydują czy chcą abyśmy im pomogli powrócić do ich rzeczywistości, czy też wolą szukać sposobu na to na własną rękę.- rzekł.

-Aha. Mój przyjaciel, specjalizujący się w magii wieszczenia, zbadał sprawę. Jeden z was jest opętany przez żądze mordu i ma coś z rozumem...- wejrzał na krasnoluda -Inny zaś ma duszę nieczystą jak demony, które zakłócają nasz spokój i para się przeklętą przez nas magią. Teraz jeszcze raz, na spokojnie zastanówcie się, czy aby na pewno wymagam od was zbyt wiele dając wam możliwość przejścia przez granicę mythalu. Mythalu, który nawet jakbym tego chciał i tak nie przepuści krasnoluda i elfa.- Starian wejrzał na Jamfire'a. -A teraz życzę miłego dnia.- dodał, po czym odwrócił się na pięcie i wyszedł z pomieszczenia, spokojnym krokiem.
 
__________________
A na sektorach, śląski koran, spora sfora fanów śląskiej dumy, znów wszyscy na Ruch katować głosowe struny!
Nefarius jest offline