Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2010, 21:13   #98
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
No właśnie nam tak, wyszło, że prawdopodobnie deVireas jest też najlepszym strzelcem, ale co do pilotażu, to nie wzięliśmy tego pilota co przywiózł Yandre?

Jeśli zaś chodzi o artefakt to ja chciałem go zostawić na stacji, ale dobrze się stało, że go mamy, to świadczy o tym, że ktoś nad nami czuwa ;p


Jak chodzi o bieganie, to jeśli Darleth biegnie, to Max biegnie z nim i robi mu osłonę, strzelając z dwóch pistoletów w najemników.

Teraz z kilka pytań.
a) rozumiem, że walczymy z najemnikami, którzy oferowali nam swoje usługi? czyli z weteranami.
b) Moc Yandry osłabła, ale zakładam, że nadal nad sobą panujemy, czy też mamy jakieś minusy? Problemy ze skupieniem wzroku, trzęsące ręce? Chcę wiedzieć, jaką obrać taktykę strzelania.
c) czy występują tam jakieś beczki, skrzynie, i inne zasłony? czy to duża pusta przestrzeń?
d) jak są uzbrojeni najemnicy? tz, jacyś z miotaczami, albo z czymś podobnym, czy raczej broń biała i dystansowa?
 
deMaus jest offline