Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2010, 21:30   #2
Kachimi
 
Reputacja: 1 Kachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znany
Thumbs up

Moim zdaniem.

Współczynniki takie dosyć... normalne, gdyby nie budowa. W każdej grze gdzie ona była, to okazywała się niemalże zbędna. U ciebie ma to jakieś zastosowanie. Widzę, że to jak narazie szczątki całości. Pomysł ciekawy. Nie trzeba opisywać świata aby grać. Kości wg mnie lepiej zmienić na bardziej popularne. k30 to kość rzadka w kolekcji. Częściej spotkasz k%, k100, k10, k20 i k12 razem niż k30. Wszystko wydaje się proste. Jak rozwiniesz całość szczegółami dotyczącymi tworzenia postaci krok po kroku - tak dla idiotów, uważam, że każde tworzenie postaci powinno być proste jak zwisający badyl - i całość (mechanika, magia, walka, podst. testy) okrasisz przykładami to będzie naprawdę dużo lepiej. Czekam na więcej.

PS: Nazwa daje smaczku Jak powiem, że grałem w autorski system i było super to fajnie by było, żeby miał nazwę. Bo: "Grałem w fajny systemik autorski, naprawdę rewelacja. Szkoda tylko, że autor nie wymyślił nazwy bo by się łatwiej w googlach szukało" chyba nie ciekawie brzmi. Do tego nazwa wieńczy produkt/projekt. Jak zapytam: "Znasz ZXC? Taka autorka..." I dostanę odpowiedź: "Jasna sprawa! Ciekawa gra." to chyba bedzie lepiej niż... sam wiesz co...
 
Kachimi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem