Wątek: Jolly Roger RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2010, 22:07   #3
Kachimi
 
Reputacja: 1 Kachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znany
Post

Nie pisałem, że trzeba 6 kości lecz kości k6 - czyli sześciościenne. Szansa na sukces to 1/3 gdyż tylko 5 i 6 dają owy sukces.

Poczytaj dokładnie i powoli to zauważysz, że to wszystko jest proste. Rzucasz jeden raz tyloma kośćmi ile ma twoja testowana umiejętność.

Chcesz osobny link do pełnowymiarowych kart postaci, statku i mapy?
Potwierdź a załatwię pakiet w rar.

Fikcja fikcją, ale Polska nigdy nie była krajem inwestującym w dalekosiężny ekspansjonizm. Artedię można lokować na obszary atlantyku pomiędzy środkową afryką a południową częścią ameryki południowej. Nasi rodacy mieli wystarczająco problemów, ażeby inwestować w nieznane.

Włosi to inna sprawa, nie twierdzę, że znam historię każdego kraju na tyle by ocenić czy poszukiwanie nowego lądu było im wtedy na rękę. Ale włosi to specyficzni ludzie, a prawdopodobieństwo, że zamieszkiwaliby Artedię jest znacznie większe niż w przypadku polaków.

Nie mniej gra dopuszcza to, iż na archipelagu osiedlą się przykładowo polacy, rosjanie, niemcy, turkowie lub chińczycy. Nie ma nawet wzmianki, że to zakazane. A jeśli Ja jako twórca gry czegoś nie napisałem nie znaczy to, że możesz wymyślić zasadę do tego lecz MASZ ją wymyślić.

Przeczytaj wzmiankę o doktorze Zamenhoffie. A potem poszukaj w wikipedii. Esperanto na Artedii to nie przypadek.

przeklej.pl - RPG. Wrzucaj i ściągaj pliki, muzykę i filmy z przeklej.pl <- Pełna paczka - Podręcznik i wyżej wymienione karty + mapa.
 

Ostatnio edytowane przez Kachimi : 13-12-2010 o 22:15.
Kachimi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem