Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2010, 11:45   #16
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Cześć ludzie. Wypada się przywitać, bo to mój pierwszy post na forum, więc czołem.

Wysłałem już MG postać jednego nerda, zobaczymy co o niej powie. Pokrótce dla współgraczy:

Timothy „Tinhead” Scheungraber

O Tinheadzie mówią, że ma dwa marzenia. Jego drugim największym marzeniem jest zostać drugim Billem Gatesem. Jego pierwszym największym marzeniem jest pierwszy raz zobaczyć nagą kobietę.

Mieszka sam z blisko stuletnim dziadkiem, o którym krąży plotka, że był nazistowskim naukowcem rakietowym. O jego starym mówią, że jest najemnikiem w Iraku, a Timothy podobno od 16 roku życia komercyjnie programuje i koduje strony internetowe.

Jeśli go poprosisz pomoże ci z projektami naukowymi. Jeśli go podpuścisz, zrobi kolejny złośliwy numer nauczycielom. Np. jak wtedy, gdy przeprogramował GPS w samochodzie dyrektora i stary buc zaparkował w śmietniku, albo, gdy uruchomił alarm przeciwpożarowy, gdy wuefistka była pod prysznicem. Póki co niczego mu nie udowodniono, bo jest sprytny i ma talent do skradania się i unikania niebezpieczeństw.

Krąży opinia, że byłby nawet w porządku gościem, gdyby tylko przestał ubierać się w grube pingle i koszulki ze Star Trekiem i przestał gapić się dziewczynom w dekolty w trakcie rozmowy.

Koleguje się z każdym, zwłaszcza jeśli ten ktoś ma piersi.
 
JanPolak jest offline