Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2010, 12:04   #4
Drusilla Morwinyon
 
Drusilla Morwinyon's Avatar
 
Reputacja: 1 Drusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Radagast Zobacz post
A gracz, który patrzy swojemu MG na ręce to słaby gracz.
Nie bardzo, choć zależy od MG, ja niestety trafiłam na takiego, że nie dość, że faworyzował jednego z graczy, a wszystko musiało się potoczyć tak jak on sobie zażyczy bez względu na to, co się zrobi, to bardzo często oszukiwał.

Przykład - pojedynek treningowy z jednym z jego przepaków, przeciw graczowi, w czasie pojedynku na kości NPC miał dwa krytyczne pechy (byłam akurat pod takim kątem, że widziałam co wypada), a i tak był cudowny, wspaniały etc i wszystko mu się udawało, pomimo, że powinien potknąć się o własne nogi i paść na glebę.
A czemu mu się udawało? Bo był to NPC MG. :P
Więc patrzenie czy MG nie oszukuje może być czasem konieczne, aczkolwiek takiego MG jak ten nikomu nie życzę i sama się ciesze, że już z nim się nie kontaktuje.
 
__________________
Co? Zwiesz dekadentami nas i takoż nasza nację?
Przyjacielu, ciężko myślisz, w innych czasach miałbyś rację.
Czyżbyś sądził, żeśmy tylko tępo w siebie zapatrzeni?
Nie wiesz, lecz to się nazywa ironia i doświadczenie.
Drusilla Morwinyon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem