Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2010, 17:09   #5
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
rany powinny być przydzielane przy trafieniu w jakieś wrażliwe miejsce, a nie gdzieś, gdzie nie mogą zaszkodzić.
Znaczy gdzie? i kto to ocenia?

Cytat:
Przydzielanie statów: Chyba nietrudno się domyśleć, że wybieramy z podanych?
Ile wybieramy? Mogę wybrać cztery razy "wybitna"?

Cytat:
Poza tym, nie ma wartości statów
Naprawdę? To że wartość nie jest podana cyfrowo nie znaczy, że nie istnieje - tak na marginesie.

Cytat:
stawiam przede wszystkim na prostotę
Tego niestety bym nie powiedział. Kość - raz, dwa: liczenie modyfikatorów od ran, trzy - zerowa dookreśloność systemu. Z tego co napisałeś nie jestem w stanie napisać KP bez zadania sterty pytań.


Cytat:
I co do k30 - liczby sądobrane tak by dało się używać k20
To nie można od razu stosować tej kości?


W zasadzie nad wszystkimi moimi pytaniami po prostu się prześlizgnąłeś.

Z mojego punktu widzenia - temu "systemowi" bardzo wiele brakuje do systemu. Nie są określone moce i klasy graczy; nie jest określony świat; ledwie muśnięta jest mechanika... Bo jak już wiemy coś o ranach, to teraz skomplikujmy sprawę bronią - czy strzał z pistoletu w głowę daje tylko jedną ranę czy raczej eliminuje postać niezależnie jaką ma budowę?
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem