Wątek: Graczki w rpg
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2010, 21:55   #20
Neoworld
 
Neoworld's Avatar
 
Reputacja: 1 Neoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputację
Kobitą nie jestem. Nie mniej jednak dwójka moich pierwszych graczy, to były Graczki. Z całego swojego doświadczenia mogę powiedzieć że różnice są. Nie zawsze są one wyraźne ale statystyka mówi za siebie. My chłopy z reguły myślimy akcją. A kobiety lubią bardziej tą emocjonalną część gry. Graczowi płci męskiej do udanej sesji wystarczy rozbić gang przeciwników. A Kobitki udaną kampanię kończyły ślubem.

Przyznam też, że wiążąc każdą swoją sesję z poprzednią. Tylko zawodniczka płci pięknej potrafiła wiązać koniec z końcem. Jednak nie posiadała tego daru podczas scen walki.

Wielu mich graczy marzyło o karierze "Zabójcy". Bez większego powodzenia niestety. Dopiero po 3 latach intensywnego GM'owania. Na sesji zawitała Agnieszka. Pod pseudonimem "Julie" Pokazała całej mojej męskiej populacji graczy. "Jak to się robi". Udowodniła że nie każda kobieta ma problem z szybkimi decyzjami.

Podsumowując: Różnice są. Ale pamiętajcie że jest jeszcze taki typ kobiety, którego potocznie "Chłopczurem" zwą!
 
__________________
Extra! Extra! Read all about it!

Nothing to read right now! :P
Neoworld jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem