Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2006, 01:41   #586
Lyssea
 
Lyssea's Avatar
 
Reputacja: 1 Lyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skał
Phaere
"Stare krowy"-pomyślała mijając babcie.
W karczmie usiadła przy stoliku w kącie pomieszczenia, oddalona od reszty klientów.
- Nathielu może spotkałeś się z takim powiedzeniem: " Umiesz liczyć, licz na siebię". Myślę, że bardzo pasuje do naszej sytuacji. Nasi towarzysze zapewne będą robić wszystko co rozkaże im Sylvan, jak wytresowane jaszczury. Trzeba im współczuć, iż okazali się tak naiwnymi głupcami. Skończmy ten temat, bo właściwie chodziło mi o coś innego. -Dalej zaczęła mówić szeptem nachylając się do drowa:
[user=1260,345,1176 ] Pewnie pamiętasz plecak, który rozpakowaliśmy na plaży. No, więc tak sobie myśle o każdej z tych rzeczy, aż w końcu doszło do pasu ze sztyletami...o ile dobrze pamiętam. Było ich sześć prawda? Chciałabym zobaczyć je z bliska. Bardzo interesują mnie takie przedmioty. Czy mógłbyś mi je na chwile pokazać?- spytała lekko się uśmiechając. "W końcu wypadałoby się dowiedzieć czy są magiczne"- pomyślała.[/user]
 
__________________
Żeby ujrzeć coś wyraźnie, wystarczy często zmiana punktu widzenia.
Lyssea jest offline