Wątek: Jolly Roger RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2010, 19:59   #14
Kachimi
 
Reputacja: 1 Kachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znany
Cool

Ok LI załapałem Sugerujesz sesje PBF? Nie wiem czy umiem takie prowadzić... Nigdy nie prowadziłem i nie wiem jak to się odbywa. Nie mniej zostałem już proszony o prowadzenie sesji przez forum lub inaczej, aczkolwiek też przez internet.

1. Masz całkowitą rację. Proszę więc o wytknięci mi błędów. 11075667 -gg. Będę z utęsknieniem czekać na wszelkie literówki etc.
2. O ile się nie mylę we wstępie jest uwzględnione kto to BN, BG i MG. Jestem tego niemalże pewien. Lecz jeśli uważasz, iż temat powinien zostać rozwinięty to możliwe, że pójdę za radą.
3. Trójkąt bermudzki... I tak. I nie. Wiadomo, że róóóóóżne wydarzenia działy się tu i ówdzie. Wiadomo, iż większą część przypisuje się temu właśnie miejscu.
4. Sugerujesz zmianę progu otrzymania sukcesu? Np. do 4; 5; 6? W sensie 50-50? Tak albo nie? Umiesz albo nie?

PS: Prawdopodobieństwo to nie moja ulubiona strona...
 
Kachimi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem