Wątek: Jolly Roger RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2010, 19:16   #22
tweet
 
Reputacja: 1 tweet nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał one_worm Zobacz post
Ja zaczynałem od autorek i takie kwestie jak MG czy BN(NPC) były jak najbardziej na miejscu , zawsze
No i tak jest w przypadku JR. Chociaż nie do końca zgadzam się ze stwierdzeniem, że "wyjaśnianie wszystkiego od początku" jest warunkiem niezbędnie koniecznym przy publikacji autorki. Ale nie o tym powinna być toczona dyskusja.

Temat został założony, by przedstawić JR z nadzieją na jakąś konstruktywną krytykę. Dopóki co, zostały jedynie wskazane "błędy" dotyczące mechaniki i braku objaśnień typowo erpegowych haseł, co jest raczej wynikiem "czytania na raty". No jeszcze jest wskazanie na sporą ilość błędów związanych z językiem polskim... Dobra uwaga dotyczyła tylko zmniejszenia progu testów, ale to i tak wyszłoby w praniu. Zapominamy natomiast o najważniejszym. O samej GRZE.

Na innym forum od razu posypały się propozycje poszerzenia podręcznika o naprawdę ciekawe pomysły, pojawiło się nagle mnóstwo pomocników do ewentualnej reedycji, nawet kolejny rysownik. Tutaj widzę tylko mędrkowanie, gmeranie "starszych" (bardziej doświadczonych?), ogólnie marudzenie. A to dziwne.

Bo to ja zwykle jestem ten od marudzenia
 
tweet jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem