Wątek: Jolly Roger RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2010, 21:30   #24
Kachimi
 
Reputacja: 1 Kachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znany
Niestety zostałem omamiony skomplikowanymi działaniami z prawdopodobieństwa i wywiozłem się sam w pole tracąc przy tym na pewności siebie. Ehh... Cóż. Widzę, że wokół sami profesorowie.

Faktycznie wychodzi tutaj - wcześniej - że czytanie na raty rodzi błędy z każdej strony.

Myślę, że powtarzanie tego co Tweet napisał jest zbędne. Ma racje. Tak miało być. Zmiany będą. Jakie? Tego JESZCZE nie wiem do końca. Uważam, iż wprowadzi się poprawki tu i ówdzie w mechanice, dopisze kilka słów w pozostałych częściach podręcznika. Nie mniej wątpię aby jego rozmiary przekroczyły planowane przeze mnie normy.

Ja rzuciłem 5 razy 5k6 i moje wyniki były 2s, 3s, 2s, 2s i 2s, ale nie chodzi tu o licytowanie się kto ma lepsze rzuty bo wiadomo, że komuś może wypaść 5 razy 5s.

Tak czy siak. Za mało dyskusji o samej grze, za dużo marudzenia na mniej istotne tematy - kwestia MG, BG, BN oraz błędy związane z polskim językiem etc - i mechanikę. Wiem, że nie jest idealna i wymaga korekty ale każda wymaga. KAŻDA. Tyle na razie ode mnie.

Proszę, aby każdy kto chce skomentować, przeczytał podręcznik nie na raty lecz dokładnie aby uniknąć pomyłek itd.

PS: Prowadzę sesję. Głównie storytell i testy to raczej awangarda (że tak zażartuję). Nie mniej gracze nie narzekają na mechanikę i powiedziałbym, że świat, mechanikę czyli całościowo grę lubią.
 
Kachimi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem