Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2010, 11:32   #11
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Post mój nieco krótszy z uwagi na to, że mamy niemal całą drużynę w komplecie. Sytuacja Sariana, Bauer, Niklasa i Jankowskiego jest podobna, z tym, że Sarian został porwany przez tłum, a Niklas i Jankowski mogą spotkać się z Nadią, wyszedłszy przez drzwi.
Poniżej jest mapka powierzchni niedaleko magazynu. Żółte kropki to Sarian, Nadia, Borys i Kołogriwow. Zielone to sprzymierzeńcy – uczestnicy powstania, mają broń, głównie pistolety maszynowe, karabiny maszynowe i jedno RPG.
Duże czerwone kropki to mechy. Pomniejsze – Ordnungsdienst.
Szare obszary to drzwi. Szara kropka to zejście na dół, gdzie jest magazyn, a także Niklas i Jankowski.
Poniżej jest także mapa zostawiona przez R.
Ponadto, byłbym szalenie wdzięczny, gdybyście napisali w komentarzach ekwipunek, jaki macie na sobie – już skonkretyzowany, w ilościach, jak na przykład jeden pistolet, jeden nóż, dwa magazynki... Chyba, że już znajduje się to wszystko w Waszej KP.
Jako że jestem całkowicie przekonany, że zamiast ryzykować życie w Jelinku, chcecie spędzić święta z rodziną, to czas napisania posta zostaje przesunięty do poniedziałku – chyba, że gracze zadeklarują inaczej, możemy go przesunąć dalej lub wcześniej.
Z obrazami mogą dziać się dziwne rzeczy. Dzieje się tak dlatego, że testuję różne hosty.

Jak zwykle, wszelkie sugestie zamieszczać w komentarzach. Tak, wiem, że mapa R. nie jest za dokładna – i taka ma być.
Mój następny post będzie prawdopodobnie także krótszy (ok. 7 stron bez wstawek), ponieważ będą jakby dwa wątki - Fingst na razie sam i reszta wspólnie.
Powtarzam, żeby o wszelkie niejasności zapytywać tutaj. Mam świadomość, że niektóre fragmenty mogą brzmieć raczej enigmatycznie.



 

Ostatnio edytowane przez Irrlicht : 22-12-2010 o 11:34.
Irrlicht jest offline