Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2010, 14:07   #5
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Ja też, ale prawdopodobnie tego nie zrobię, bo nie mam pojęcia co może Avarona zadziwić. Opowieści o kapłańskiej biurokracji ze Stygii? O wiosce pełnej miłych ludzi, którzy udają, że nie są kanibalami z okolic zamieszkiwanych przez Kozaków? O lochach szalonego, chińskiego czarodzieja ukrytych pod stepami Hyrkanii? A może o zagładzie ostatniego plemienia nie-ludzi, którą spowodowała niewielka drużyna Asgardów? Czy chociażby o grupie Słowian, którzy szpiegują prymitywne kultury Hyborii, Hyrkanii, Kitaj, Stygii czy Asgardów i którzy wolą umrzeć niż ujawnić skąd przyszli.

Prawdopodobnie cokolwiek napiszę i tak zostanie odrzucone, więc nie będę nawet próbował.

No chyba, że Avaron napisze co go zadziwi to ja tak napiszę i będę miał większe szanse niż znikome, że się dostanę.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 22-12-2010 o 14:12.
Anonim jest offline