Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2010, 20:16   #7
Avaron
 
Avaron's Avatar
 
Reputacja: 1 Avaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetny
Bardzo się cieszę z dużego zainteresowania

Na początek proponuje wszystkim zainteresowanym zapoznanie się z materiałami zamieszczonymi o tu . Jest to konwersja SW przeznaczona właśnie do zabawy w świecie Conana. Mały feler całość jest po angielsku

@Anonimie. Bardzo się cieszę, że znasz howardowskie realia i będę więcej niż szczęśliwy widząc jak tą wiedzę przekujesz w świetną postać. Naprawdę nie rozumiem czemu miało służyć to hmmm "popisywanie się". "Zadziwienie" jest swoistą hiperbolą, a ja jestem otwarty na wszelkie kandydatury

@Merill. Doskonale znam bloga Smartfoxa. Od niego, przyznam się, ściągnąłem ideę sandboxów (którym to, w pewnym sensie będzie ta przygoda). Miałem też kilka kilka pogawędek (na niesławnym mg.pl) z Ramelem (zdradzę, że pracuje on nad barbarzyńskim settingiem SW) na temat prowadzenia w takim klimacie (ze szczególnym uwzględnieniem magii). Wszystko to było przygotowaniem pod kampanię na żywo, ale jednak moja drużyna zdecydowała się na inne klimaty. Dlatego ten pomysł trafił właśnie tutaj
 
__________________
"Co będziemy dzisiaj robić Sarumanie?"
"To co zwykle Pinki - podbijać świat..."
by Marrrt
Avaron jest offline