Wątek: Jolly Roger RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2010, 22:05   #38
Kachimi
 
Reputacja: 1 Kachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znany
1. Czepiasz się tych obrazków. Błąd został wychwycony i ulegnie to poprawie. Wspominanie o tym (nie wiem, może nie masz już o czym pisać) już mnie lekko irytuje. Chciałem rzucić porównaniem ale nie mam weny na takowe.
2. Myślisz, że w podręczniku będzie lepiej figurowało, że ktoś jest księciem "Holenderskiego kawałka tego archipelagu" czy jednak po prostu księciem? Jest "wójt gminy/powiatu", czy "wójt gminy/powiatu tego kraju"? Sam zobacz, że to kwestia o którą nie warto wszczynać spory.
3. Przeczytaj na głos (lub nie) w encyklopedii terminy dotyczące U.S.A (uwzględniając precyzyjną i aktualną historię owego kraju, obszar w km^2, ilość mieszkańców, gęstość zaludnienia, stopnie bezrobocia w poszczególnych stanach etc). Na pewno będzie czytało się równie dobrze jak Terrego Pratchetta, Tolkiena lub J. K. Rowling... Chyba sobie (pozwolę sobie ominąć wulgaryzmy i takie tam słowa które pokazałyby jak niesłychanie biją mnie między oczy te brednie) żartujesz! Gracz jak zobaczy tabele, ramki, tysiące statystyk dotyczących jednej nacji, to po prostu przewróci stronę. A gra nie idzie w stronę pisania encyklopedii. Nie znam takowych gier. Sory.
4. Odnośnie 7th Seas. Tworzyłeś kiedyś postać wg tego podręcznika? Ja tak. I jeśli ty też, to sprawę "chaosu w podręczniku" pomińmy. W owym podręczniku trzeba się kilkakrotnie cofać o dziesiątki stron aby przejść dalej. To już urywa porównanie. System ciekawy, ale nie w moim typie - mieszanie magii z piratami. Ja nie jestem zwolennikiem mieszania magii z czymkolwiek. Anyway... Nie czytałem jakoś szczególnie podręcznika. Mam 19 lat. John Wick popełniał błędy. Idź i mu je wytknij. Ja popełniam błędy, ty też. Jak będziemy sobie tak je wytykać to sobie palce w oczy powkładamy. Tyle o porównaniach do 7th Seas.
5. "Odgrzewany kotlet"? Czuję się urażony. Szczerze. To brzmi jak obelga i robi mi się po prostu niemiło i przykro jak widzę takie słowa. Podaliśmy tą wersję aby ona była oceniana i jest. Liczymy się z tym. Poprawki będą wdrożone.
"Jak masz następną w szufladzie - to dobrze. Ale co z tego?" jak to co?! Stary... Nie rozumiem ciebie. Jeśli poprawimy obecny stan to zmieni postać rzeczy. Projekt będzie lepszy, uwzględnimy opinie osób trzecich, nie wpływających na pierwotny stan "produktu". TO DUŻO ZMIENIA.
6. Jak wyżej.

Wersja poprawiona wyjdzie (mam nadzieję niedługo) jest okres świąteczny - nie każdy ma czas i ochotę. Musimy uzgodnić kilka spraw. Spiąć pośladki a nowy podręcznik może wyjść na początku stycznia. Takie moje zdanie.

Pomysł na przygodę będzie w nowej wersji.

Widzę, że Tweet już sporo wyjaśnił. Uff. Przerwa.
Aschaar, jeśli jakkolwiek uraziłem ciebie lub kogokolwiek innego to przepraszam. Nie miałem zamiaru "robić sobie wrogów" mówię co myślę.
 
Kachimi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem