Wątek: Jolly Roger RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2010, 22:40   #41
tweet
 
Reputacja: 1 tweet nie jest za bardzo znany
Nikt niczego nie chcę sprzedać.

Nie nazywaj próby wyprostowania nieporozumień wciskaniem bzdur.

Nie próbujemy obalić każdej uwagi jaką dostajemy. Próbujemy ustosunkować się do każdej Waszej uwagi. Czy to źle? Zauważ, że wiele sugestii, jakie pojawiło się w tym temacie zamieściliśmy na liście rzeczy, nad którymi trzeba popracować. To chyba nie oznacza "obalania wszystkiego", tak? A to, że chcemy się odnieść do każdej waszej uwagi, nawet jeżeli się z nią nie zgadzamy, nie powinno być odbierane tak krytycznie. Wolałbyś, żebyśmy olewali część Waszych wypowiedzi i udawali, że nie istnieją - bo nam się nie podobają? Dyskusja polega właśnie na tym, że ktoś podaje jakąś tezę, argumenty, ktoś inny może się nie zgodzić, podając kontrargumenty, bądź przyznać rację, etc. Po to chyba jest forum, mylę się? Poza tym, jeżeli z czymś się nie zgadzam, nie piszę "Nie, bo nie. Takie jest moje zdanie.". Za każdym razem podaję argumenty.

Przykład:
Teza:
Gra nie potrzebuje zbioru danych dotyczących liczby mieszkańców, ilości tawern, garnizonów, itp. każdego z miast.
Argument:
Zwiększyłoby to drastycznie ilość stron podręcznika, zapełniając go informacjami, które swoją cyferkowatością odstraszą graczy.

Wysuwasz przeciwko mnie fakt, że zwróciłem uwagę, na to, iż znalazłeś dobre elementy gry, których sam nie zauważyłem. W jakim celu? Do czego chcesz doprowadzić? Mamy toczyć równoległe monologi, nie zauważając swojej obecności i wypowiedzi innych? Jasne, fajnie jest poczytać, jak komuś podoba się to, co się stworzyło.

Cytat:
I przy okazji:
Cytat:
- Panie sierżancie, fama głosi, że nie należy używać słów, których się nie rozumie.
- Ta? Powiedzcie Famie, że jest głupi i vice versa.
Co sugerujesz? Chodzi ci o "zapożyczenia"? A może o "konstruktywną krytykę"? "Odgrzewanego kotleta"? Już się do tego wszystkiego odniosłem. Uważam, że frazesy te zostały mocno podciągnięte w czasie tej dyskusji.
 

Ostatnio edytowane przez tweet : 22-12-2010 o 22:48.
tweet jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem