Wątek: Jolly Roger RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2010, 22:47   #42
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Dodam swoje cztery grosze. Po raz drugi to nawet trzy grosze będą.

Terry P. stworzył w swych opowiadaniach śmierć, która mówiła dużymi literami. Wy tworzycie system, który ma potencjał, takie moje zdanie. Jest jednak małe ale, jeśli ktoś się gubi w czymś to możliwe, że jednak coś jest nieczytelne, ok masz 30 stron i co komu index? Niby po nic ale zauważ, że my widzimy podręcznik po raz pierwszy, jak ja bym pisał książkę to pewnie bez problemu bym był w stanie odszukać rozdział danej książki, ale ktoś kto ją czyta po raz pierwszy czy drugi, niekoniecznie. Zmierzam do tego, że muszę przekopać się do informacji w mechanice na temat x czy y czytając praktycznie cały rozdział albo ucząc się na pamięć całego rozdziału.

Następna sprawa, dotyczy magii. Żeglarze byli, są i pewnie będą przesądni po kres dni albo żeglugi, nie wiem ale wydaje mi się, że warto by było rozpisać jakieś klątwy czy coś i np. kobieta na statku podnosi o jeden poziom trudność testu Magia mogłaby się opierać o właśnie tego typu rzeczy czy elixiry, niekoniecznie o fireballe czy frostbolty, przy czym elixiry niekoniecznie musiałby dawać możliwość latania

chyba tyle, póki co.
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem