Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2010, 12:20   #17
Miriander
 
Miriander's Avatar
 
Reputacja: 1 Miriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie coś
Ok, zwlekałem długo, więc wrzuciłem posta, ale przeedytuję go jeszcze pewnie wieczorkiem, bo obawiam się błędów, które mogą odstręczać czytelników. Deklarka taka jak wcześniej + Michi będzie czekał na odpowiedni moment, by uruchomić program i spróbować otworzyć drzwi. I dziękuję za miłe życzenia Wzajem życzę wszystkiego dobrego, by w Nowym Roku żaden Exsurgent się Ciebie nie imał, a żyło Ci się lepiej niż na Tytanie.

Słówko klucz:

*Emergencja - powiązane z pojęciami typu "samoorganizacja struktur", " spontanticzny porządek", "stand alone complex" etc. Ogółem, zjawiska/struktury, które "samoistnie" wyłaniają się z jakichś prostszych elementów, które zdają się organizować w sposób chaotyczny/przypadkowy.
Dr Michi w tym wypadku używa tego pojęcia, mając na myśli stworzenie w kabinie wahadłowca warunków pozwalających na wyłonienie się "bohatera", jednostki, która podejmie jakieś działanie mające na celu powstrzymanie zamachowca.
 

Ostatnio edytowane przez Miriander : 23-12-2010 o 21:50.
Miriander jest offline