Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2010, 03:45   #118
QuartZ
 
QuartZ's Avatar
 
Reputacja: 1 QuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemu
No to ja mam aż TRZY plany, osobne ale wszystkie wymagają pewnej kooperacji, albo chociaż zadeklarowania kilku pierdół ze strony współgrających.

Po pierwsze sympozjum gdzie albo Vladyk przedstawiłby kilka nietypowych teorii, albo Darleth sam przedstawiłby jakieś ciekawe odkrycia czy tym podobne. Tutaj jeden z nas musiałby wspierać drugiego, albo musielibyśmy nawet zabrać się w googledocs-ach za pełną współpracę "w poście pół-na-pół" (na pewno znajdzie się kilka "ciekawych dodatków" które Vladyk może załączyć do przygotowanego wykładu).

Druga sprawa to walki maszyn.
Vladyk może zmodyfikować maszynę ponad przeciętny poziom tych zawodów, ale jednocześnie będzie potrzebować idealnego "pilota", chociaż bardziej pasowałoby tutaj określenie "wkładka mięsna z wojskowym przeszkoleniem". Tutaj albo potrzebna mi będzie po prostu ogólna zgoda na użyczenie postaci jako swoistego gladiatora . Nie muszę dodawać, że Ventidius pewnie nadawałby się idealnie ?

Na koniec oczywiście wyścig. Jak pamiętacie kazałem wyzbierać wszystkie sprawne części z promu, który ostrzelał mój akolita na stacji gdy mu odbiło. Co prawda nie zamontuję drugie tyle silników niż ma prom w standardzie, ale być może mógłbym przyspieszyć prom bojowy na tyle, by był równie szybki jak "niedociążony" prom cywilny, albo nawet ciut szybszy.

PYTANIA TERAZ DO MG:

Po 1:
- Czy mam odpowiednie części do zmodyfikowania promu? (Jak nie to czy muszę wykonywać rzut na zakup, czy w takiej stoczni jak tutaj to pikuś? Pewnie zakup praktycznie "od ręki" jest trudniejszy niż zamówienie)

Po 2:
- Co ze swoich zbiorów z czasów sprzed czarnej gwiazdy mogę dać na sympozjum do wglądu nim załapię się na miano heretyka ? W koncu nie na darmo przywiozłem ze sobą ten złom, jedynie bardzo nie chciałbym się z nim rozstawać

Po 3:
- Czy mogę tymczasowo przemontować moduł taktyczny z serwitora (pewnie sam serwitor jest chwilowo PRZYNAJMNIEJ w remoncie :P) do machiny walczącej żeby jeszcze dodatkowo wspomagał naturalny refleks i celność ciosów prowadzącego zabawkę?

Po 4:
- Czy używając wsparcia serwitorów i akolitów jestem w stanie wyrobić się z wszystkimi trzema rzeczami ?

EDIT:

Jeszcze jedno, bo w ostatniej kolejce pisałem po wylądowaniu na księżycu i obejrzeniu świeżego pobojowiska:

Cytat:
Później będzie musiał przysłać tutaj małą ekspedycję, by odzyskać części.
Znalazłem coś ciekawego? Może najemnicy mieli jakie wszczepy bojowe czysto? Albo jakie inne ciekawostki? Może chociaż jakaś broń rzadka, albo chociaż "zbyt ciężka dla przeciętnego człowieka"? Wtedy swój rzut na zakupy mógłbym może z mniejszym modyfikatorem negatywnym zrobić darując sobie takie właśnie części
 

Ostatnio edytowane przez QuartZ : 24-12-2010 o 03:55.
QuartZ jest offline