Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2010, 23:46   #125
QuartZ
 
QuartZ's Avatar
 
Reputacja: 1 QuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał Raghrar Zobacz post
Z tego, co wiem, do zaprezentowania mamy:
1. Ludzie z żelaza - Na pewno byłby to hit sezonu, ale premiera mogłaby się zakończyć efektownym spaleniem nas na stosie.
Jednego i to po przejściach . Natomiast można by wybrać te części, które są tak zniszczone, że dla Vladyka nie przedstawiają wartości badawczej i dorzucić do zbioru, który zawierałby się na całość wykładu. Innymi słowy można by zrobić nie tyle wykład na jeden temat, a np. "podsumowanie wieloletniej działalności badawczej", które przekrojowo zainteresowałoby reprezentantów więcej niż jednej dziedziny.

Jako gest dobrej woli te do niczego nie nadające się cześci oddałoby się inkwizycji by mogła je zniszczyć zapewniając iż te były jedynymi zachowanymi po (rzekomym) bombardowaniu z orbity. Nijak tego nie sprawdzą

Cytat:
2. Helios Noctum - Wiedza o tej zabawce pochodzi z kolei z historii seneszala. Tutaj problemem jest fakt, że mamy głównie dokumentację filmową / zdjęciową i opis działania. Brak czegoś większego, co można by postawić na środku i pokazać jak działa. Być może wspólnymi siłami nasze postacie dałyby radę jakoś to ogarnąć i przygotować ładny wykład. Plusem jest to, że można by spróbować sprzedać lokalizację artefaktu komuś posiadającemu potężną armię
Można też zrobić tylko lekki wstęp we wspomnianym powyżej przeze mnie "podsumowaniu" i przy odrobinie szczęścia zrobić na tym jakiś dodatkowy profit factor skoro mówisz, że to dość zyskowne w sprzedaży samej lokalizacji może być. Tym bardziej, że lokalizację można sprzedać więcej niż jednemu kapitanowi.

3. Tu pytanie do MG - Czy na Czarnej Gwieździe, na odwiedzonej stacji, lub w kopalni znaleźliśmy coś, co można wykorzystać przy okazji sympozjum?

Prawdopodobnie tutaj Vladyk mógłby przedstawić co nieco na temat zaawansowanego sterowania serwitorami na podstawie:
- Znalezionej jednostki sterującej z książyca.
- Obserwacji zachowania modułu bojowego gdy przypisano mu serwitory nieprzystosowane do współpracy z takowym.
- Własnych innych pierdół.

Cytat:
4. Nowe znalezisko - W mojej najbliższej odpowiedzi postać będzie ścigać antagonistę dysponującego hybrydą ludzkiej i dark eldarskiej technologii antygrawitacyjnej (tech-herezja pod każdym względem). Jeśli udałoby nam się położyć łapy na takim sprzęcie, także można by go następnie zaprezentować na sympozjum. To jednak także wymaga przyzwolenia MG - jetbike może wszak zostać w trakcie zniszczony, albo po wszystkim zarekwirowany bez możliwości "wypożyczenia" na potrzeby prezentacji.
A może Vladyk mógłby takie cudeńko dostać do rozpracowania? Jakby udało mu się zrozumieć tę technologię i wyprodukować więcej to nowy rodzaj napędu mógłby być gigantycznym osiągnięciem w środowisku Adeptus Mechanicus i oczywiście przestałoby to być dla inkwizycji xenotechem jeśli bylibyśmy w stanie sami to zrozumieć i produkować (no i sprzedawać dla profit factoru, a nawet stworzyć warhammerowych easy riderów heheheheh).

Ale to ostatnie niech nam rozwinie MG czy i jak itd. z resztą to nie ja znam szczegóły, więc w ogóle niewiele tu ode mnie zależy

Zatem sympozjum mogę zostawić innej postaci samemu zajmując się praktyczną stroną nauki budując wypasionego mecha , albo wręcz odwrotnie i rozpisać się na sympozjum. Na razie mam garstkę różnych "fragmentów tekstu" które albo muszę odrzucić albo przeedytować, albo wypełnić między nimi luki, bo to ozdobniki które niezależnie od decyzji znajdą się w poście
 
QuartZ jest offline