Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2010, 15:26   #12
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Gracze masowo nie odpowiedzieli w poniedziałek. Za to niektórzy zaczęli odpowiadać we wtorek (Araks3). Normalnie dałbym po ostrzeżeniu, jednak ludzie nie dali rady z terminem en masse. Sądzę, że dzieje się tak, a nie inaczej, z powodu świąt, które, bądź co bądź, w terminach mogą sporo namieszać, szczególnie u tych bardziej zapracowanych. Dlatego wyjątkowo, z powodu świąt, czas jest przesunięty do dzisiaj. W sumie, wszyscy przeczytali wcześniej w komentarzach, na kiedy było i można było się chociaż pofatygować z doniesieniem mi, że się nie napisze.
Nasunęło mi się z tej okazji, żeby powiedzieć, co się dzieje, kiedy gracz nie daje posta w wyznaczonym terminie. Jeśli o mnie chodzi, nie podchodzę do tego tak znowu ostro: Sprawdzam, czy wszyscy dali posty rano, więc, jeśli ktoś przychodzi i pisze o drugiej, to jest to nadal akceptowalne, aczkolwiek niemile widziane. Ponadto, nie ma indywidualnego przesuwania terminów: Albo dajesz o wyznaczonym czasie, albo wcale. Bierze się to z tego, że później, kiedy piszę posta, to piszę go na podstawie tego, co gracze napisali i gdyby ktoś mi jeszcze napisał w trakcie, to sporo rzeczy musiałbym pozmieniać. Kompletnie bez sensu.

Jeśli gracz nie daje posta w terminie nie powiadomiwszy mnie o tym uprzednio, raz, dostaje ostrzeżenie. Dwa, jego postać na tą turę staje się NPC - to znaczy, że mogę sobie ją obracać tak, jak mi się podoba. Podobna sprawa dzieje się, kiedy gracz mnie uprzedzi, że posta nie napisze, z tym, że bez ostrzeżenia.

Nie sądźcie, że jestem w tym względzie złośliwy - terminów przestrzegam z szacunku dla grupy, bo kiedy ktoś nie daje rady z terminem(z różnych powodów), to sprawia, że sesja idzie wolniej, to znaczy gorzej i uprzykrza mi zadanie, a reszcie - zabawę. Sami chyba rozumiecie, że nie byłoby nic gorszego nad sytuację, w której cała reszta czeka na jedną osobę. Im więcej osób będzie terminy zawalało, tym sesja będzie gorzej chodziła, co w końcu da rezultat jej upadku.
A chyba zebraliśmy się tutaj, żeby grać, a nie upadać
 
Irrlicht jest offline