Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2010, 10:52   #14
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Nie rozmawiamy o tym czy coś jest cenione czy nie jest cenione!!! To nie jest tematem tego wątku!

Ja NIGDZIE nie znalazłem informacji o tym, aby ktokolwiek oficjalnie określił Pathfindera mianem D&D jakiejkolwiek edycji. Żródło poproszę, bo widocznie czegoś nie wiem.


Pathfinder jest to osobny system i równie dobrze moglibyśmy tutaj roważać prowadzenie sesji w chociażby Neyiar... (fandomowo określanym D&D 3R) Ale nie o tym jest ten temat. Ten temat jest o tym czy powinna się odbyć sesja dla początkujących w systemie D&D. Jeżeli tak to w jakim?


Cytat:
Napisał Qumi
DnD 4 ed niby ma znaczek wizarda
Jednak MA, w przeciwieństwie do Pathfindera. Nie zamierzam również rozstrząsać różnic pomiędzy D&D 3.x a 4E - dokonano takiej a nie innej zmiany systemu kierując się jakimiś przesłankami. Jak ktoś ma wątpliwości to są to jego wątpliwości - nie każę nikomu kochać edycji 4. Ani nie zamierzam polemizować w temacie czy gra coś przypomina czy nie przypomina. Bo może ja jestem genialnym MG, albo mam genialnych graczy, ale jakoś u nas przeskok pomiędzy mechanikami odbył się z jedną wpadką - zapomniałem przekonwertować postacie w domu i zrobiłem to na sesji. EOT.


Cytat:
Napisał Qumi
mieliśmy już sesje dla początkujących dla DnD 3.5 i DnD 4, nie mieliśmy natomiast dla Pathfindera.
Ktoś ci broni prowadzić???
 
Aschaar jest offline