Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2010, 12:25   #21
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Qumi
Pathfinder nie ma oficjalnie w nazwie DnD. To jest fakt i nie zaprzeczam.
I dlatego i tylko dlatego, nie jest przeze mnie brany pod uwagę.



Cytat:
Napisał Gettor
Aschaar, skoro wszystkie argumenty osób tutaj piszących negujesz, bo (tak jak mój)
Twojich argumentów - trzymajmy się faktów - nie zanegowałem. Powiedziałem, że mnie nie przekonują co do tego, aby sesja była w mechanice 3.x.

Temat jest dla osób początkujących - a jakoś i ciebie Gettor i ciebie Qumi - nie potrafię włożyć do szufladki "początkujący DDkowiec". Dlatego wasze argumenty - jako NIEPOCZATKUJACYCH graczy będę kopał po kostkach. Bo wasze gadanie, ze top jest lepsze, a tamtop gorsze - jest waszym zdaniem statych wyjadaczy, którzy mają już "własny punkt widzenia" i nawet wołami ruszyć się go nie da. Was - w sumie ten wątek nie dotyczy; jak chcecie to się wypowiadajcie (mamy w końcu wolność wypowiedzi), ale Gettor piszący, zę chce 3.x jest dla mnie znaaaaacznie mniej ważny niż Saverock piszący to samo. Mam nadzieję, zę dobrze wyjaśniłem własny schemat myślowy jaki stosuję w tym wątku?
 
Aschaar jest offline