Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2010, 14:12   #23
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Bogowie...

Cytat:
Napisał Qumi
Sam nie jesteś początkujący, znaczy to że swoje też będziesz kopał
A widziałeś kiedyś, żeby początkujacy prowadził jakiekolwiek "szkolenie"??? Pomyśl trochę człowieku.

A poza tym - gdzie w tym wątku przedstawiłem jakiekolwiek własne wskazanie na system (poza tym, że 4E, bo aktualne?). Reszta argumentów i "argumentów" wyciągnięta przez dyskutantów. Jakbym nie brał pod uwagę zdania innych to nie było by opcji (edycja 3.x i niepotrzebne). Ale do tego trzeba myśleć, choć trochę...


Cytat:
Napisał Qumi
Masz swoją wizję, jej nie zmienisz, więc po co ta szopka? (...) nie marnuj miejsca na dysku serwera...
Właśnie, zastosuj się w końcu RAZ do swojej wypowiedzi. Musisz mieć ostatnie zdanie - fine - masz: jesteś mondzejszy i tfoja prafda jest lepscha, bo jest tfojsza.

Takie kompleksy, jak twoje, daje się leczyć - umówić cię? Bo ja mam dosyć udowadniania, że nie jestem wielbłądem i tłumaczenia co miałem na myśli, bo TY nie umiesz, albo nie chcesz przeczytać ze zrozumieniem i do wszystkiego dorabiasz ideologię wiecznie pokrzywdzonego i niezrozumianego.


A co do prowadzenia:
Po pierwsze: takie osoby jak ty Qumi powodują, że coraz mniej mi się chce robić cokolwiek. Bo nawet teraz zamiast robić coś konstruktywnego - prowadzę jakąś głupawą wojenkę o nic, bo to offtop od kilku postów.
Po drugie: ta ankieta jest właśnie po to, aby dowiedzieć się co (edycja) i jak (przygotowanie). To tak w ramach informacji - jakbyś nie zauważył znowu czegoś.
 
Aschaar jest offline