Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2006, 11:57   #587
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Fosht'ka

Uśmiechnęła się słodko i wstała. - Myślę, że opis wizji Phaere, który przedstawiła przed chwilą, jest już kompletny - rzekła do kapłana. - Nie mam pojęcia, co zamierzasz zrobić; mam nadzieję, że zostaną wysłane jakieś oddziały w stronę wiosek tei'ner. Przynajmniej zwiadowcze. A skoro nie jesteśmy już przydatni.. Do zobaczenia, panie - skłoniła się lekko Sylvanowi, po czym wyszła. Za drzwiami postanowiła poczekać na resztę.
- Eine total zkurvene Sache, co, szefowo? - zakrakał Calcifer, jak się zdawało, po krasnoludzku. Fosht'ka nigdy nie znała się dobrze na językach. - Pokręciło się wszystko, nie? Co teraz? - pytał dalej. - Teraz - odparła po chwili czarownica - wypada zajrzeć do którejś z wiosek, najlepiej z naszą kompanią. Będziesz miał tam mnóstwo żarcia, nie tyko umarlaków - dodała szeptem, gładząc kruka pod dziobem.
 
Aurora Borealis jest offline