Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2010, 14:47   #4
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał Imuviel Zobacz post
żądz*
Rzecz jasna Napoleon miał żądzę rządzenia i nierzadko żądał rządu nad rzędami rządzonych.

Co do meritum, cieszę się, że tekst jest zjadliwy. Będę się trzymał takiej stylistyki. Znalazłem dziś w internecie archiwa XIX-wiecznej prasy i patrzę, jak tam pisano ogłoszenia. I oboje macie rację - ostatni akapit konkretów prawie nie zawiera - on ma pobudzić apetyt czytelnika, bo zaraz potem następuje konkretny opis świata.

Cytat:
Napisał Arsene
- Ruskich magików [tutaj widział bym jakieś żywe trupy, pasuje mi to do ruskich jak ... no ... tego ... bardzo ]
- Angielskich alchemików [IMHO lepiej było by gdyby to byli druidzi a alchemików mili by np. Niemcy]
Póki co jestem przekonany, że Francuzi będą mieli żydowskie golemy. Za to alchemia u Anglików tłumaczy, skąd w Brytanii rewolucja przemysłowa i skąd się wziął steampunk. Co do magii reszty narodów, to jeszcze nie jestem jej pewien, a nawet mogę ją zostawić do ustalenia. Świat zamierzam mieć z grubsza opisany i pełen białych plam do wypełnienia dla graczy. Lubię interaktywność.

Dziękuję za uwagi.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline