Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2010, 17:33   #19
Buzon
 
Buzon's Avatar
 
Reputacja: 1 Buzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie cośBuzon ma w sobie coś
-Ja znam się na Zielonej. Zgadzam się z Tobą. Twój plan jest całkiem dobry towarzyszu. A w 100 procentach zgadzam się z Tobą co do snajpera i araba. Dobrze to ująłeś.Jeśli chcemy aby nasza awangarda nie uciekła zbyt szybko.

Budzion ustawił się w wyznaczonej pozycji. Poprawił broń. Rozejrzał się po okolicy. Było póki co spokojnie. Zbyt spokojnie. Ryk a potem cisza... Nie podobało mu się to bardzo. Coś musi być blisko i czaić się na nich jeśli oczywiście to coś było zwierzęciem. Spojrzał pod swoje nogi, trawa zmieniała kolor, liście były cholernie ostre jak szkło. W głowie tliła mu się jedna myśl którą powiedział głośno:
-"Ja pierdole... Oby tylko to gówno co ryczało nie było tak samo pokręcone tak ten teren. Bo jeśli tak to to ścierwo musi być naprawdę niebezpieczne."
Spojrzał na Polaka. -Ty Husar rządzisz. Ufam Tobie bardziej niż komukolwiek tutaj. Jako jedyny wysuwasz inicjatywę dowódcy. I zanim wyruszymy przydadzą ci się informację na mój temat. Otóż jestem z oddziałów inflirtacyjnych. Byłem w wielu regionach świata ale to jest naprawdę dziwne. O tym nigdy nawet nie słyszałem. Prawdopodobnie może to być jakaś wyspa na której prowadzone są jakieś eksperymenty a my jesteśmy ich częścią. Nie wierze w to aby to był zbieg okoliczności. Chcą coś sprawdzić tylko nie wiem co. Pasują mi tu wszyscy oprócz tego kolegi w worku. Każdy z nas jest wojskowym nawet ten arab. Ale co z tym cywilem? Nie owijając w bawełnę to zapewne psychopatyczny morderca. Wyciągając z tego wnioski pewnie chcą sprawdzić w jaki sposób każdy z nas jest w stanie zabijać i walczyć. Mogą to być eksperymenty by na podstawie naszych zachowań żołnierza idealnego. Ale nie wiem co w takim żołnierzu może robić taki psychol. Może brak uczuć, bezduszność i brak litości. Nie wiem i nie chce się dowiedzieć. Aha i jeszcze jedno nim wyruszymy mam nadzieję, że każdy rozumie zieloną zasadę. - spojrzał na pozostałych nie oczekując odpowiedzi od Husara.- " Nie mylę się panowie chyba? Jeśli nie to wykonujcie polecenia Husara ,a jeśli komuś się nie podoba to nie musi iść z nami"- Spojrzał jeszcze raz na Husara kiwnął głową na znak, ze jest gotowy. -"No to idziemy ratować naszego bohatera nieprawdaż Husar?"- ze śmiechem w głosie Budzion zwrócił się do Polaka.

*****
Jeśli nikt nie będzie się sprzeciwiał to Budzion pokieruje aby drużyna wyruszyła. Jeśli ktoś nie będzie chciał iść trudno jego sprawa. Będzie wypełniał zadanie zlecone przez Husara.
 
__________________
" Przyjaciel, który wie za dużo staje się bardziej niebezpieczny niż wróg, który nie wie nic."
GG 3797824
Buzon jest offline