Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2010, 11:30   #11
Kenny
 
Kenny's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodze
Baltazar nie odzywał się przez cale spotkanie. Nie obchodziło go ile kasy dostaną. Dla niego ważniejsze było to z kim to będzie robił i gdzie to będzie robił. Stał tak zakryty kapturem słuchając tego co się dzieje. Stał tak do czasu wypowiedzi Barda. Miał on racje. Po co komuś jakieś tandetne pierścionki. Nagle jego uwagę przybił znajdujący się na piersi Claudusa wisior. Wystawał on na jego szaty. Była to złota gwiazda z 4 promieniami. Baltazar był pewien że gdzieś już to widział. Jednak nie mógł sobie przypomnieć gdzie i kiedy. Zwiastun podszedł do kominka i odsłonił jedną rękę.
-Z chęcią wesprę waszą wesołą kompanie. Jednak musicie wiedzieć że skrywam jeden sekret którego nie chcieli byście poznać. A tym bardziej zobaczyć.
Baltazar włożył jedną rękę w kominek po czym wyją z niego kulkę ognia.
-Przez to już nawet ogień się mnie boi.
Baltazar zgniótł kulkę i podszedł do okna.
-Ja osobiście żadnych pytań nie mam.
Baltazar spojrzał gdzieś daleko i zamyślił się nad tym co będzie jeśli poznają skrywany od dawna przez niego sekret.
 
__________________
Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
Kenny jest offline