Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2011, 12:16   #10
Neoworld
 
Neoworld's Avatar
 
Reputacja: 1 Neoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputację
17:00

Nelson Cole

Piquet? Powiedziała Tina. Jakiś czas temu on i jego dziewczyna tu pracowali.
Przykładając palec to policzka, zrobiła rozmyślającą minę. Już miała coś powiedzieć, kiedy Jess wystrzeliła znowu jak z karabinu:

Roxanne! Teraz sobie przypomniałam! Wzięła głęboki dech. Ona pracowała u nas a Piquet robił za ochroniarza. Plany mieli i fajni byli. Kiedy ostatnio ich widziała... Chyba chodziło o to kiedy Roxanne miała wyjazd. Jakiś bogacz z Broken Hills ją zamówił. Piquet czekał aż wróci. Ale ona nie wróciła. Doszły wieści że jakaś inna dziewczyna zaginęła. Córka kogoś ważnego. Zbierali ekipa na ta robotę. Wiem że on też chciał się z nimi wybrać. Było ich trochę. Dobra ekipa. Ale też po nich ślad zaginął. A szkoda, bo lubiłam ich...

Jess z smutną minką spuściła głowę w dół. Tina wreszcie doszła do głosu znowu:

Gildia najemnicza zbierała ludzi do tej roboty. Jeśli ktoś będzie wiedział coś więcej. To będzie to kierownik gildii. Zwą go Woldo.

Henry Spencer

Woldo dał uśmiech jakby trafił szóstkę w totka. No więc, wyglądasz na człowieka, to po pierwsze. W dodatku na człowieka który nigdy nie był w Broken Hills. Ponownie przyjmując poważną minę. To miasteczko utrzymuje się głównie z kopalni i bydła. Głównie jednak z kopalni. Właścicielem dwóch z trzech tych kopalni jest pani Mary Jane. Jej córka zaginęła. Pierwsza ekipa miała pulę 1000 gambli. Nie dali rady, więc teraz pula wynosi 2000 gambli.

Woldo położył kluczyk przez małe okienko w kracie. Idź się rozgość to pokoju nr 17. Wskazał na drzwi o twojej lewej. W tamtym pomieszczeniu idziesz do pierwszych drzwi po prawej, schodami do góry i w korytarzu na lewo znajdziesz swój pokój. Jak będę miał sprawę do ciebie to po ciebie poślę Chucka.
 
__________________
Extra! Extra! Read all about it!

Nothing to read right now! :P

Ostatnio edytowane przez Neoworld : 02-01-2011 o 22:23.
Neoworld jest offline