Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2011, 12:54   #14
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Szczęśliwego Nowego Roku dla tych, którzy ostatnio odpisali! Mam lekkie opóźnienie spowodowane Nowym Rokiem właśnie, jednak wkrótce wszystko powinno się ustabilizować.
Adurell – czuj się ostrzeżony, ponieważ nie odpisałeś nawet mimo tego, że ja później dałem swojego posta.
Moje posty objętościowo zazwyczaj będą się zawierać w przedziale 5 do 7 stron A4, w zależności od sytuacji graczy. Choć czasem będzie więcej, taki układ sprawia, że istnieje mniej więcej zadowalająca proporcja w stosunku ilości i jakości.
Ostatni raz przypominam o możliwości komentarzy na dowolny element sesji. Jeśli takowych nie ma, przyjmuję, że wszystko jest w porządku.
Łopatologicznie tłumacząc, grupa ma trzy opcje do wyboru – rozwiązać zagadkę przy drzwiach lub wybrać któreś z bocznych wyjść. Ten post jest także nieco dla was, o ile wcześniej cały czas akcja zmuszała do ciągłego pisania o niej właśnie, można nawiązać jakieś kontakty z innymi graczami. Fingst według planu dołączy wkrótce, oczywiście, jeśli przeżyje do tego czasu.
Póki co, będę dzielić mój post na dwa, ponieważ forum nie pozwala mi na dawanie dłuższych. Pracuję nad sposobem, który pozwoliłby mi przedstawiać dziejącą się historię w o wiele ciekawszy i przystępniejszy sposób(bez dzielenia posta) i nawet znalazłem pewne rozwiązania, które może ujrzycie w sesji niedługo. Sami zdecydujecie, która forma będzie wam odpowiadała .

Czas do najbliższej soboty, później wtłoczymy się w ten sam rytm weekendowy.
 
Irrlicht jest offline