Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2011, 19:34   #20
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
Krasnolud był w szoku widząc to co robią jego nowi towarzysze.
-W mordę jeża, jeden z drugim to magik, kolejny porusza się jakby rozjuszył pszczoły, gdzie ja trafiłem? Na ich tle to nawet spiczastouszna wydaję się być w porządku, no i bard.. z nim to można się nawet napić – pomyślał Grogran bacznie wszystkich obserwując i szukając jakichkolwiek poszlak. Jednakże jedyne co mu przychodziło do głowy to wszelkie oznaki fizycznego wtargnięcia i opuszczenia pokoju.

-Posłuchaj... to wszystko działo się w nocy. Jednak masz rację, ktoś mógł widzieć to całe zajście. Ale przesłuchiwanie gości w karczmie pozostawiam wam. – słowa Claudisa spowodowały pojawienie się uśmiechu na twarzy krasnoluda.
-Zatem panie Klondisie ja zajmę się przepijaniem, ekhm ekhm – chrząknął krasnolud - znaczy przepytywaniem gości, dlatego też w tym momencie i miejscu chciałem spytać o drobne kieszonkowe?! A reszcie drogiej kompaniji proponuję, jak już mus to mus, rozmowną współpracę – wskazał palcem na oddalającego się w ciszy Baltazara -ja sam udam się na dół i spróbuję czegoś się tam dowiedzieć.

-Barman.... dwa piwa będą - ubiegając barmana - a dwa, bo dwa pytania to ja mam. Pierwsze primo to czy wiesz coś o tym całym wydarzeniu, które miało miejsce na górze. Jakieś odgłosy, świadkowie, skarżący się na hałas goście? Po drugie primo to jak wygląda sytuacja karczemna w środku nocy w twojej karczmie, ktoś tu stoi na dole, zamykana jest, otwierana, drzwi wejściowo wyjściowe? Ktoś tu mógł być?
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!
Mordragon jest offline