Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2011, 22:04   #28
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Ja bym spróbował. Nie oczekuję na dzień dobry fabuły z Baldura czy neverwinter ale nawet prosta przygoda, pokazanie co i jak i z czym się je byłaby na miejscu . Chętnie bym stworzył własną postać, choć prostsze byłoby zapewne dostać gotowca ( teraz pytanie, czy ja się wczuję w tego proponowanego kolesia)...no i fakt, że przewidzisz jednego dps'a jako cc, heala i tanka. A Będzie chciał ktoś grać drugim dpsem? (nawet nie jako cc). W sumie najlepsze byłoby stworzyć kilka postaci, i wybrać graczy ( np. 10 postaci dla 5 graczy, jest wybór), ale z kolej dla jednej osoby stworzyć 10 postaci z historią nie byłoby najszybszym i najchętniej wybraną opcją przez prowadzącego... Zresztą, jak by nie było - ja chętnie
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline