Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2011, 22:06   #127
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Witam,

Mój post stanął, mimo wielu przeciwności, wyszło dłuższe niż planowałem (ponad 36k znaków, pogięło mnie), ale mam nadzieję, że będzie ciekawie.

Info dla MG, rzucam na płuca na kostnicy, wynik bez modów 43, mody dodasz sobie wedle uznania, i moich skromnych zasług, lub odejmiesz również wedle powyższych standardów, i powiesz co znalazłem.
Lista życzeń, chciałbym aby miały wymienne filtry tz. żeby wymiana/czyszczenie nie wymagały czegoś w rodzaju dializowania, jeśli się da się to wymienić jak filtry w okapie to rewelacja. Chciałbym aby pozwalały oddychać w trudnych warunkach pod wodą, w rozrzedzonym powietrzu, w trujących oparach itp. No i mogą mieć ładny stylowy wygląd, skóry na zewnątrz, tak aby się nie rzucały w oczy i bym nie musiał nosić na plecach klimatyzatora.

Info dla naszego tech priesta, potrzebowałbym przeszczepu płuc, na mechaniczne, Mg określi co mają, byłby wdzięczny za pomoc, w zamian oferuję wiedzę, o innych wszczepach mojej postaci.


ps. Jak gdzieś (a gdzieś na pewno przy tej ilości tekstu) namieszałem z przecinkami to przepraszam, starałem się skorygować wszystko. Jutro jak się odleży to przeczytam jeszcze raz i poprawię jak coś znajdę.
 

Ostatnio edytowane przez deMaus : 03-01-2011 o 00:08.
deMaus jest offline