Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2011, 19:38   #29
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Abishai
Ashaarze po co wstawiłeś do ankiety opcję z 3 ed. skoro tak żarliwie argumentujesz za wersją 4 ed.?
Powiedzmy, że w ankiecie wygra właśnie opcja 3 ed. to co wtedy Ashaarze ?
Poprowadzisz sesję szkoleniową w 3 ed. czy też zrezygnujesz?
Wbrew temu co się niektórym wydaje - nie mam klapek na oczach; tudzież moje horyzonty nie zbiegają się do punktu...
Jeżeli wygra opcja 3.x to będzie sesja w 3.x - proste. Po ta opcja się pojawiła. Tak samo dla celów badawczych pojawiła się opcja "nie potrzebne".

Jasne, mógłbym przygotować dwie (a może nawet trzy) ankiety, tylko... po co? Czy kilka ankiet da mi lepszy ogląd sprawy? Nie sądzę. Tylko skomplikuje analizę wyników.
Zresztą czy metodologia badań jest meritum tej dyskusji? A - przy okazji - metodologia byłaby inna, gdyby forum nie miało ograniczenia w ilości pozycji ankiety... tak krawiec kraje, jak mu sukna staje (i to cała filozofia).

Jeżeli stanie na opcji 3.x to pewnie będę musiał się dogadać z zainteresowanymi w jaki sposób to robimy.


@one_worm: Postaci wygenerowanych będzie na pewno więcej niż graczy. A jeżeli ktoś będzie chciał tworzyć własną postać, to też da się zorganizować...
 
Aschaar jest offline