Wątek: Jolly Roger RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2011, 20:01   #52
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Świetnie. Widzę, że wróciliśmy z retoryką do punktu wyjścia.

To może wyjaśnisz - mnie idiocie - dlaczego nie podanie w podręczniku opisu miast jest chwalebne i
Cytat:
ma być bazą do uszczegółowienia go na własne widzimisię. Dopracowujesz coś wedle własnego pomysłu.
, ale równocześnie są tam cztery strony (5% podręcznika!!!) BN'ów, których rzekomo
Cytat:
Dopracowujesz coś wedle własnego pomysłu. Dodajesz BNów itd.

Bo ja czegoś nie załapałem.


Skoro w rzeczach tak fundamentalnych jak obraz świata mam tworzyć świat sam, to tym bardziej będę to robił w takich detalach kosmetycznych, jak BNi...


Cytat:
Dać podstawę aby MG tworzył wedle woli świat BAZUJĄC na tym co dostaje ode mnie.
To - sorry - nie owijając w bawełnę. Dla początkującego MG dajesz dużo za mało, bo on nie zbuduje sobie opisu miasta, nie ponazywa wysp ot, tak; w czasie strzelania palcami i przerwy na łyka coli... Dla wprawnego - to co dajesz nie ma żadnej wartości. Prościej i szybciej stworzy on bowiem własny świat i własnych BN (a nawet własną mechanikę) niż będzie chciało mu się czytać to co serwujesz.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem