Wątek: Jolly Roger RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2011, 23:58   #57
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Aby było całkowicie jasne i klarowne, Panowie Twórcy (zero ironii), jest mi najzupełniej obojętne co zrobicie z tym produktem. Czy go poprawicie, czy nie; czy go wydacie, czy nie; czy trafi do szuflady, czy nie...

Ja nie będę grał w "Jolly Roger RPG".

Dlaczego? Ponieważ ten produkt mi nie odpowiada. I na tym mógłbym zakończyć dyskusję dawno temu. Zamiast analizować, wyjaśniać, tworzyć i kombinować - napisać: "to się do niczego nie nadaje, w ogóle szkoda gadać. Nie, do kosza."

Rozumiem, że JR wymagał od was przygotowania, pracy, zarwanych nocy i godzin przemyśleń. I naprawdę rozumiem, że się z tym systemem utożsamiacie. Jednak zrozumcie, że to, iż wytykamy jakieś błędy czy niedociągnięcia nie jest personalnym atakiem na któregoś z Was!

Każdy z nas (Anonim, Radagast, ja) wspomina o innych cechach, które mu w JR nie pasują. Jesteśmy może niereprezantatywną grupą (nawet na pewno jesteśmy), ale to wszystko co macie na tym forum. Nie wnikam w to czy inni użytkownicy zlali ten temat; czy stwierdzili, że takie dno, że szkoda pisania; czy, że tak genialne, że nie ma co poprawiać. Nieistotne. Naszej grupie coś nie pasuje i chce nam się (jeszcze) te uwagi Wam przekazać.
Niektóre z tych uwag to osobiste fanaberie któregoś z nas i OK. można to wrzucić do worka z napisem: "czepiasz się i masz wszy". Problem zaczyna się gdy wszyscy w trójkę zauważamy tą samą negatywną cechę, czy niedoskonałość. To niestety znaczy, że faktycznie coś jest nie tak. Może więc zamiast stroszyć kolce warto byłoby się zastanowić nad tym co piszemy? Bo "obawiam się", że każdy z nas trzech niejeden system "oblatał", a może i niejeden podręcznik współtworzył...
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem