Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2011, 20:52   #12
Drusilla Morwinyon
 
Drusilla Morwinyon's Avatar
 
Reputacja: 1 Drusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwu
Wątki poboczne - tak, ale ostrożnie wprowadzone, osobiście miałam pecha grac u MG, który postanowił wprowadzić wątek dotyczący mojej postaci... Przynajmniej w teorii, faktycznie bowiem zmienił całkowicie NPCów z historii, jej fragmenty, pochodzenie postaci... Długo by wymieniać - krótko mówiąc - pozmieniał wszystko tak, żeby pasowało jemu, po czym kiedy stwierdziłam, że wydarzenie, które postać widziała na własne oczy tak naprawdę było zupełnie inne, a tak właściwie to wcale go nie było, stwierdził, że było "bo on jest MG", a za stwierdzenie faktu, że w historii było coś innego się obraził.
No, ale cóż, był to łagodnie mówiąc apodyktyczny MG.
 
__________________
Co? Zwiesz dekadentami nas i takoż nasza nację?
Przyjacielu, ciężko myślisz, w innych czasach miałbyś rację.
Czyżbyś sądził, żeśmy tylko tępo w siebie zapatrzeni?
Nie wiesz, lecz to się nazywa ironia i doświadczenie.
Drusilla Morwinyon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem