Wątek: D&D na wesoło
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2011, 16:45   #26
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Anonim mnie to śmieszy. Qumiego to śmieszy. Taduesa to śmieszy. Parę innych osób również to śmieszy.
Ciebie nie śmieszy. Rozumiem, szanuję. Tak samo nie wszystkich śmieszą kawały o blondynkach.
Tylko nie rozumiem po co to piszesz psując tym samym zabawę innym.
Zwierzoludzie jakoś mnie nie śmieszą, sowoniedźwiedź już tak. Moje prawo. Ale to nie jest temat pod tytułem: "idiotyzmy w młotku i D&D" a "Najśmieszniej potwory DnD". Trzeba potrafić zdystansować się do swego hobby. Zdarzało mi się grywać w D&D a Warhammer to mój pierwszy system. Mimo to nie reaguje ostro na żarty z młotka. Wręcz wymieniłem pw z Qumim śmiejąc się z stereotypów co do rozmnażania się poszczególnych nacji w Starym Świecie.
Mam wrażenie, że próbujesz na siłę pokazać jak to Twoje poglądy są lepsze od innych. To jest forum pbf. Służy ono do zabawy. Ty się bawisz tak a ja siak. Ciebie śmieszy to a mnie tamto. I o to chodzi do póki nie obrażam siebie nawzajem.
Jeśli ktoś się ze mną nie zgadza, chce podjąć polemikę zapraszam na gg/pw. Jeżeli ktoś chce na mnie odreagować zły dzień to pod moim postem jest taka waga.
Bawmy się wspólnie a przynajmniej obok siebie, nie obrażajmy i atakujmy co krok (co ostatnio staje się na LI co raz bardziej powszechne).
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline