Wątek: D&D na wesoło
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2011, 18:15   #29
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Szarlej Zobacz post
Bawmy się wspólnie a przynajmniej obok siebie, nie obrażajmy i atakujmy co krok (co ostatnio staje się na LI co raz bardziej powszechne).
Ojej, a napisałem tylko, że zwierzoludzie totalnie są różni od sowoniedźwiedzi.

No i nie jestem fanem D&D...
Cytat:
Napisał Szarlej Zobacz post
Ciebie nie śmieszy.
Prześcieradłuch i królikorożec były dziwne i może i zabawne, nie napisałem, że nic z tego mnie nie śmieszy.
Cytat:
Napisał Panicz Zobacz post
Jeśli nie śmieszy Cię tęczowy papugowilk, który mógłby robić za ikonę środowisk LGBT to obawiam się, że internet wyczerpał już dla Ciebie swoje możliwości
Są takie rzeczy co nikt nie zaprzeczy - zawsze jest coś więcej, choć rzeczywiście sporo widziałem z dopiskiem "extreme". No i to nie wina światła, pryzmatu i tęczy, że... jakoś tak nie wierzę w wolność wypowiedzi w internecie, więc na tym poprzestanę.

Ech, ale wracając do tematu. Te są dość śmieszne (wytne obrazki, ale tekst jest nawet lepszy):

Są zieloni! Są brutalni! Są wszędzie! OooooToooo Orcy!


To grobowiec, nikt go nie odwiedzał od tysięcy lat... więc co może zaatakować śmiałków w miejscu bez ekosystemu? SZKIELETY!


Na wypadek, gdyby orcy w lesie przy grobowcu zostali pokonani... a potem szkielety w grobowcu zostali pokonani... śmiałkowie pewnie chcieliby dotrzeć do skrzyni ze skarbami... a tu Mimik! Ta skrzynia nie ma pułapek! To w ogóle nie skrzynia! Straciłeś twarz, gdy cię skrzynka dziabnęła!


Wielka żelatyna. To nawet nie musi żyć, żeby było zabawne. Po prostu jest. Coś jak "hej, ale ja nie jadłem puddingu..." z Monthy Pythona Sens Życia.


Strontium Crypt: 9 Essential D&D Monsters
 
Anonim jest offline