Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2011, 17:24   #183
Spooky Fox
 
Spooky Fox's Avatar
 
Reputacja: 1 Spooky Fox nie jest za bardzo znany
Nowy na forum, średnio zaawansowany ogółem...

Witam. Zarejestrowałem się na forum, bo od kilku dni przeglądam sesje fantasy.

Jestem jednym z moderatorów na stronie paranormalium.pl i od pewnego czasu prowadzę tam sesję RPG w świecie Warhammera. Ogólnie w życiu prywatnym prowadziłem wiele sesji, głównie Warhammer i Wampir:Maskarada, a także swój własny system autorski opartym na świecie teraźniejszym z klimatem Cthulhu. Jednak nie jestem obeznany z prowadzeniem sesji na forach.

Dlatego chciałbym podłączyć się do jednej z sesji warhammera, które są tutaj prowadzone. Ale, żeby to zrobić, mam kilka pytań, na które chciałbym poznać odpowiedzi od doświadczonych graczy, najlepiej użytkowników, którzy są tutaj MG

1 - postać. Mam obmyśloną postać. Czy potrzebna jest jej historia? Jak i gdzie trafiła, po co, dlaczego i tak dalej.

2 - karta postaci. Czy kartę robię ja sam? Czy jest w ogóle potrzebna? Jeśli ja jej nie robię, to kto się tym zajmuje?


3 - jak podłączyć się pod istniejącą sesję tak, żeby nie zepsuć ogólnego zamysłu mistrza gry? Czy mam czekać na rozpoczęcie nowej sesji, czy można po konsultacji z MG się podłączyć do istniejącej?



W głowie miałem więcej pytań, ale chyba mi z niej wyleciały

Jak mi się przypomni, to zapytam. Póki co, najważniejsze wydają mi się powyższe pytania. Dzięki za odpowiedź i pomoc.

Pozdrawiam.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 17-03-2011 o 15:11.
Spooky Fox jest offline