Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2011, 22:50   #203
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Rozmowę z właścicielami lub Marią można rozegrać na docu, tak się przypominam. Poza tym PW i gg wciąż mi działają.

Czas na pisanie do czwartku.
Będzie to także Wasz ostatni post w drugiej części Ceny Życia. Możecie przesunąć czas tak mniej więcej do godziny 22, jeśli będziecie chcieli. Zadecydujcie może co robicie dalej, jaki kierunek obierzecie, czy pozostaniecie razem czy może osobno.
Mój ostatni post wszystko podsumuje, może także coś wprowadzi, potem zaś nastąpi koniec dnia i koniec sesji, jako, że postanowiłem właśnie taki dzienny podział.

Trzecia część... o niej ewentualnie porozmawiamy po zakończeniu tej, ale na pewno przerwa będzie. Mam jednak nadzieję, że będą ewentualni chętni do kontynuacji.

Pozdrawiam
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline