Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2011, 23:11   #11
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Uff, w końcu skończyłem. Przepraszam za opóźnianie reszty.

Przy okazji zadam jeszcze pytanie, jak rozgrywamy walki i inne testy. To znaczy, każdy rzuca za siebie? Jeśli tak, to gdy jest na przykład test siły na wyważenie drzwi, i graczowi się uda - sam opisuje efekt ("zamek ustąpił" itd.) czy czeka na opis MG?

Moje wątpliwości wynikają głównie z tego, że, jak widzę, panuje tutaj dość spora swoboda w kreowaniu wydarzeń i opisywaniu szczegółów przez graczy, zatem nie jestem pewien, do jakiego stopnia działa klasyczny podział ról.


I jeszcze kwestia szczegółów z mojej historii. Wcześniej pisałeś, że znajdujemy się w Wolfenburgu, teraz jedynie ucieka stamtąd Nieznajomy. Zatem chyba wszystkie "Wolfenburg" w mojej historii trzeba zmienić na tę nową nazwę. Ponadto uznałem, że jakakolwiek "broń jednoręczna", chociaż mi przysługuje, nie pasuje do postaci, dlatego w ogóle jej nie opisywałem.
To tak gwoli ścisłości; w sumie nie ma to żadnego znaczenia na sesji.
 
Yzurmir jest offline