Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2011, 23:40   #13
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Hm... Jeśli mógłbym coś zasugerować, to przydatne byłyby w takich sytuacjach, jak teraz, krótkie posty podsumowujące. Przy pięciu graczach, wśród tych strasznych elaboratów, trochę ciężko się zorientować, jak ostatecznie wygląda sytuacja. Być może później będzie to wyglądać inaczej, ale obecnie (chociaż teraz już przeczytałem komentarz na G-docs) użyteczny byłby chociażby taki krótki wpis: "A i B są gdzieś tam, maszerują przez mroczny las, X i Y są gdzieś indziej. (Rozgrywamy to na Google documents.)", który później mógłby zostać zedytowany, aby pozbyć się nieklimatycznego dopisku i uzupełnić opis.


PS. Co to znaczy, że ja już będę formował gotowego posta? Chodzi po prostu o to, że powinienem potem przygotować wpis na podstawie tego, co mi się przytrafiło na Documents, czy coś innego?
 
Yzurmir jest offline