Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2011, 01:42   #20
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Hm, zgadzam się, strasznie to chaotyczne. Sam początek narzucił chyba zbyt szalone tempo. Mi też średnio odpowiada taka bardzo dynamiczna - a la chat - forma gry na Google Documents. Być może to moja wina, że jestem kiepskim aktorem, ale po prostu tak na szybko trochę ciężko mi się wczuć w postać. To znaczy, musiałbym się zastanowić, co by odpowiedział Gabriel, a nie mam czasu. Poza tym nie ma tam żadnych opisów, wszystko toczy się na bazie dialogów i bardzo szybko, przez co brakuje sporej części doświadczenia - na przykład moją postać po upadku boli ręka, ale w toku dyskusji w ogóle o tym zapomniałem i po prostu się kłóciłem. Być może gdyby pojawiły się jakieś przerywniki lub opisy MG, istniałaby większa szansa, że zwrócę na to uwagę. Osobiście uważam, że to całe Google Docs to nie taki zły pomysł, tylko obecnie jest zbyt chaotycznie poprowadzone.


Preferowałbym chyba normalną grę na forum, tyle że w większym tempie i z krótszymi postami, natomiast walki i rozmowy na Docs, przy czym pisząc "rozmowy", mam na myśli same rozmowy, z otoczką opisaną na forum.
Czyli na przykład:
MG: Idziecie przez las, jest tak i tak.
Gracz1: - Wiesz, coś tam, bla bla.
(Teraz gracze kontynuują sam dialog na Docs, po czym opisują go na forum, uzupełniając w sumie nieważnymi dodatkami.)
Gracz2: Ostrożnie stawiałem kroki...
- Tak, zgadzam się, bla bla...
MG: Atakują was orkowie! Są źli i brzydcy! Wyszli stamtąd, bla bla...
(Walka rozgrywana jest "mechanicznie" na Docs, po czym opisana na forum.)
Itd.

To znaczy, jak najwięcej na forum.
 

Ostatnio edytowane przez Yzurmir : 09-01-2011 o 01:52. Powód: uzupełnienie
Yzurmir jest offline