Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2011, 02:47   #2
Arsene
 
Arsene's Avatar
 
Reputacja: 1 Arsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwu
Ja nie oceniam na ogół autorskich systemów ... nie chcę nic z nich przerzucić przypadkiem do swojego*. Tylko teraz to pocisnąłeś tak, że chyba jednak coś napiszę. Jeżeli liczysz, że ktoś napisze coś za Ciebie w społeczności internetowej to się grubo mylisz. Jakbyś chociaż dał tematy[organizacje] i poprosił o ich przykładowe rozwinięcie to by może przeszło, ale Ty od razu piszesz, że chcesz to wrzucać do podręcznika. Wszystko fajnie tylko ... po co ? Masz w planach wydawanie tego ? Jeżeli tak to raczej powinieneś pogadać z kimś bardziej prywatnie, a nie prosić o wrzucanie materiałów na forum. Z drugiej strony jakoś nie widzę, żeby ktoś chciał za Ciebie coś opisywać do tego ... no właśnie, do czego ?

Pomysł który rzuciłeś starczy na sesję, dwie, kampanię, ale co dalej ? Fajnie, postrzelałem sobie do "zuych murzyńskich handlarzy broni w Afryce" i co ? Piszesz, że masz przed sobą dużo pracy - może najpierw wypadało by zakończyć własną pracę i poprosić forumowiczów o wsparcie przy detalach/wykńczeniach/nowych pomysłach zamiast prosić o wyręczenie ? Dodatkowo zważywszy na to, że to nie twój pierwszy system ... wróć! wątek w tym dziale. Najpierw polecam Ci, rozpisz sobie wszystko, zastanów się czy nada się to na system (ja tego nie widzę ...). Tyle ode mnie w temacie, mam nadzieję że z tego chaosu (popatrz na godzinę pisania ...) zrozumiesz wszystko w miarę dobrze i sobie to przemyślisz. Pozdrawiam i powodzenia!


*piszę go na użytek głównie mój i drużyny, małe szanse prezentacji na LI.
 
__________________
Także tego
Arsene jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem