Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2011, 14:23   #4
Arsene
 
Arsene's Avatar
 
Reputacja: 1 Arsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwu
Dobra, może troszkę mnie poniosło. Każdy czasem może złapać "bulwersa", nie ? Widzę, że masz zapał do tworzenia autorek. Myślę, że lepiej było by zebrać grupkę osób takich jak ty i choćby na LI obgadać to, poprosić o nowy dział i tam działać z autrką (pod patronatem LI), ale skoro już robisz to, to może i ja się na coś przydam ?

Nazwa: Czarny kruk
Przywódca: Alan Nabuku
Liczba członków:
około 800 osób w Afryce
około 30 w Europie
około 60 w Stanach
brak wpływów w Azji

Grupę "Czarny Kruk" założył Afrykański ekstremista rasowy Alan Nabuku. Ten czarnoskóry przywódca porywa ludzi są charyzmą, jego główna siła to kierowanie niewykształconym ludem w miastach Afryki. Zamieszki i rozruchy to coś w czym się specjalizuje. Często podczas swoich zamachów wykorzystuje jako przykrywkę podjudzony tłum. Jego głównym celem jest oddanie władzy w Afryce w czarne ręce ... jego, czarne ręce. Główce cele ataków to siedziby firm i przedsiębiorstw kierowanych przez białych, ośrodki wojskowe i służb cywilnych w krajach powiązanych z krajami Europy lub Stanami, hotele wypoczynkowe dla turystów ze "Starego Świata" i podobne. Największa przeprowadzona akcja to zamach bombowy w kopalni diamentów RPA. Straty szacuje się na kilkanaście milionów dolarów. Za skradzione wówczas kamienie szlachetne wyposażył swoją prywatną armię. Nie wiadomo gdzie się ukrywa, najprawdopodobniej gdzieś w Środkowym Sudanie. Komórki w Europie i Stanach to głównie działacze propagandowi i informatorzy. Podstawowy rejon działań stanowi Afryka. Dostawcą broni dla "Czarnego Kruka" są prawdopodobnie antyamerykańskie źródła w Rosji i państwach byłych republik radzieckich.

Nazwa: Czerwona fala
Przywódca: Ivan Aleksander Kozłov
Liczba członków:
około 120 osób w Rosji
około 50 osób w Europie
około 20 osób w Stanach
brak wpływów w Afryce
brak wpływów w Azji

Czerwona fala to agresywny ruch komunistyczny kierowany przez byłego agenta KGB. Głównymi celami tej grupy jest agresywna walka z kapitalizmem oraz zaszczepianie idei komunistycznych. Grupa najsilniejsze wpływy ma w Rosji, która jest też podstawowym terenem działań. W Europie najsilniejsza komórka działa w Niemczech, gdzie intensywnie prowadzi walkę z kapitalistycznymi, prywatnymi spółkami. Główne metody walki to organizacja wieców oraz kradzież tajnych danych przemysłowych. Źródłem uzbrojenia dla grupy w Rosji są kontakty przywódcy wśród wojskowych. W Europie każda komórka musi sama dbać o uzbrojenie, dostaje natomiast środki finansowe od głównej jednostki.
 
__________________
Także tego
Arsene jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem